Listopad 2007

A je to!!

30. listopadu 2007 v 19:37 | KaVe |  Srandovní videoklipy

Pěkný seriál :D
Posuďte sami:

Další sms!

25. listopadu 2007 v 15:50 | KaVe |  Vtipy
Víme, kde bydlíš, víme, co děláš, víme, s kým se stýkáš, víme, jaký máš auto a taky víme, jaký auto mít zítra nebudeš.
.
Na 65% vím, že se mi líbíš, na 75% vím, že Tě chci, na 85% vím, že jsi sexy, na 95% vím, že po Tobě toužím a na 100% vím, že si dělám srandu!
.
Jsem milá, krásná, oblíbená, chytrá, nadaná, ale samochvála smrdí, takže Ti neřeknu, kdo jsem!
.
Nečti to! Říkám, abys to nečetl a když Ti říkám, abys to nečetl, tak to nečti... No nečti to, Ti říkám! Hmmm, teď sis to přečetl - a co z toho máš?
.
Vážení občané ČR, rozhodl jsem se kandidovat v příštích volbách do Parlamentu ČR. Věřím, že mě podpoříte. Arnold Schwarzenegger.
.
Vážená uživatelko, dovolujeme si Vás pozvat na letošní sjezd čarodějnic. Jediné, co k účasti potřebujete, je koště. Svaz kouzel.
.
Porota SuperStar ohodnotila Váš zpěv známkou 5. Rada do budoucna: Nezpívejte!
.
Co na mě šaháš? Tohle je sexuální harašení! Tvůj mobil
.
Policie ČR: Prosíme, abyste si u nás vyzvedli Vaši babičku, jelikož nám pokousala služebního psa! PS: Rychle!
.
OCENĚNÍ: Vážený pracovníku! Jste pro naši firmu ten největší poklad. Proto Vám oznamujeme, že Vás musíme vykopat! Vedení.
.
Tak po nějaké době zase přidáme:) Ale pište komentáře:-) At mame co cist..

Zklamání

22. listopadu 2007 v 19:21 | KaVe |  Příběhy
Na místě kde kvetou kytky, voní tráva, šumí stromy a nedaleko je slyšet šumící řeka sedí dívka na rozložené dece a odpočívá. Poslouchá zpěv ptáků a je uplně sama. Samotná přemýšlí nad svým životem, který nemá mnoho zážitků. Bloudí v paměti a pomalu si uvědomuje, že nenašla žádného chlapce, který by o ní stál, který by jí každé ráno nosil květiny, políbil, pohladil,….. Ještě nenašla žádnou lásku. Strašně by si přála, aby svého prince potkala co nejdříve. Protože být sama je to nejhorší. Dívka má plno přátel, ale žádnou lásku. Nikdy nebyla zamilovaná……ptá se proč? Okolo mě prochází mnoho pěkných chlapců, ale ani jeden mé srdce nekouzlit na tolik, abych byla zamilovaná. Každý den hledím do tváří nových chlapců. Nikdy jsem necítila ten krásný pocit, kdy tělo říká to je on! Ten pocit, co o něm mluví lidé a jsou šťastní. Čas, kdy vám bříšku létají motýlci a vy se vznášíte ve snech o tom pravém. Taky bych chtěla a moc tenhle pocit zažít.. Snít každou noc, jak se ruku v ruce procházím po rozpálené písčité pláži ruku v ruce s chlapcem mích snů. Chodit s ním na procházky. Zažít první polibek, první milování……….jako ostatní dívky.
Dívka vstala, složila deku a šla domů, cesta jí ubíhala rychle a dívka nevnímala okolí.. Najednou do ní vrazil kluk, který se hezky usmál a omluvil se. Dívce se zajiskřily oči a najednou……..ucítila v bříšku podezřele krásné šimrání. Začaly si povídat a později i vyměnili telefonní čísla.
Dívce se zdály krásné sny a byla šťastná. Po týdnu jí přišla SMS: Jsi krásná Eriko, mé srdce jsi okouzlila, že se mi o tobě každou noc zdá. Jsi moje víla, která očarovala můj život. Proto bych se tě chtěl zeptat, zda by jsi se mnou nechtěla chodit. Moc jsem se do tebe zamiloval a nemyslím na nic jiného než na tebe…Dívce se rozbušilo srdce radostí. Hned odpověděla: ahoj Radime. Tvá sms je moooc krásná. Mě se o tobě také zdá a jsem strašně štastná, že jsi mi položil tuto otázku…..moje odpovvěd zní ANO!!!!Moc tě MILUJU!!
Erice se splnil její sen. Konečně potkala svou lásku a zažívá s Radimem krásné chvíle, hned druhý den se sejdou. Radim k ní pomalounku přistoupí a políbí jí na její jemné rty něžně a dlouže, až Erice zčervenají tváře štěstím. Její první polibek! Pak se chytí za ruce a kráčí parkem, okolo rozkvetlých keřů a usadí se na lavičku. Čas ubíhá strašně rychle až se pomalu ztmívá. Je romantická atmosféra. Černé nebe je posyto zářícími hvězdami. Erika pohlédne na Radima. On se k ní otočí, hledí si do očí jako smyslů zbavení. Pak se políbí. Hrají si se svými jazyky a vyměňují si doušku své lásky. Jsou opravdu zamilovaní.
Erika nemá doma rodiče. A Radim může domů přijít kdy chce. Proto Erika Radimovi nabídne, že by mohli jít k nim. Jdou pomalinku. Oba vědí co je čeká…Dorazili k Erice..
Jejich byt je útulný a její pokoj ještě víc. Má ho sladěný do růžové barvy. Nikde není vidět ani smítko a vše je dokonale upravené. Erika bere aromatické svíčky a zapálí je. Radim jí jen pozoruje a čeká co se bude dít, i když to ví.
Pak si Erika k Radimovi přisedne na postel a jako první ho políbí. Dlouze a hluboce, jako by říkala ty jsi nejlepší. Miluju tě z celého svého srdce. Jejich polibky jsou intenzivní a vzrušující. Erika si pomalu začne rozepínat růžovou krajkovou košily,kterou zdobí perleťové knoflíčky. Radim jí pomáhá. Ona jemu stáhne tričko. Radim má krásné tělo. Vypracované a opálené do zlatova. Hledí na Eriku svými studánkově modrými kukadly, jako by se jí ptal, jestli to opravdu chce. Erika mu souhlas dala najevo pohlazením po tváři.
Ten večer oba zažijí své první milování. Radim u Eriky přespí a další den ráno jí probudí polibkem a nádherně vonící snídaní. To vše si Erika tehdy na louce přála a ted je obklopena štěstím…
Radim musí odejít. Erika se celý den směje a rodiče nevěří vlastním očím, když večer přijedou z pracovní cesty. Erika se vykoupe a ještě na sobě cítí jeho příjemnou vůni. Je opravdu štastná, jako nikdy v životě!
Usíná a těší se na další den kdy se s Radimem setká…..
Další den jde na vyjednané místo ke starému stromu, na kterém se domluvili po krásném večeru. Čeká tam 15 min, 20min, a Radim nikde. Začíná pochybovat, jestli jí jen nevyužil. Ale plná očekávání čeká dál na svou lásku.
Uplyne 1hodina a 30 minut a Erika to vzdává. Běží domů a oči se jí zalívají slzami, proč nepřišel?
Přijde domů a jde si číst knihu, aby zapomněla na dnešní den, ale nesoustředí se. Proto se jde vykoupat a zalehnout do postele, kde se s Radimem milovali. Usne.
Druhý den ráno se co nejdříve podívá na mobil, jestli jí tam nečeká obálka signalizující sms… žádná tam není. Proto se rozhodne zajít k němu domů a zeptat se co se děje.
Zazvoní na zvonek, kde Radim bydlí… Otevřou se dveře a vidí pláčící matku Radima. Ptá se co se děje a jestli je Radim doma. Erika se dozví šokující zprávu která se jí bude do smrti přehrávat ve vzpomínkách…"Radima včera ráno srazilo auto, které řídil opilí řidič"
Erice vyhrknou slzy do očí a běží domů, tak se zabouchne do pokoje a její slzy máčí polštář, na kterém měl Radim položenou hlavu tu noc. Byla zoufalá a celý svět se jí zhroutil. Neustále si přehrávala slova jeho maminky a jejich poslední polibek. První a poslední milování,……………..měla oči rudé bolestí a slyzy jí tekly proudem. Naříkala , křičela a prosila, ale Radima jí to nevrátilo. Každý den chodí a břečí na jeho hrob… Bůh jí vzal jediné štěstí, ketré měla. Její největší štěstí zkončilo tak rychle ale…….PROČ?

14.října 2007

14. listopadu 2007 v 19:30 | KaVe |  Náš deníček
Ahoj!!
Tak dneska se dá mluvit jen o škole protože potom se nic zajímavého nestalo..
Matika-byla v pohode akorat nas ucitelka presadila...takze nesedime spolu
Fyzika-měli jsme dostavat pisemky ale nebyly opravene
Čeština- psali jsme pravopisné cvičení..no bylo to také divné...docela dost chytáků...
Anglina-no zitra pudeme psat test a dneska jsme taky psali
A konečně pracovka- byla docela dobra(delali jsme s keramikou-andely) az na to ze jsme tam zustavali chvilku po zazvoneni a na obede pak byla dlouha řada...no ale co mame si holt pospisit no a na konec jsme sli klasicky do obchodu a domů

Pár vtipů!!

13. listopadu 2007 v 19:43 | KaVe |  Vtipy
Přijde sestřička v nemocnici k pacientovi, který je celý v sádře.
A pacient se s vypětím sil ptá: "Sestři, nevíte, jestli jsem ten řidičák udělal?"
.
"Za takové vysvědčení se dává pár facek!" rozčiluje se otec.
"Maš pravdu, tati, pojď, pan učitel bydlí hned za rohem."
.
Profesor říká: "Dnes vás pustím o čtvrt hodiny dřív.
Odcházejte prosím potichu, ať nevzbudíte nikoho ve vedlejších učebnách."
.
Pepíčku, řekni dvě zájmena.
"Kdo, já?"
"Výborně, Pepíčku."
.
Prvňáčci jsou poprvé ve škole a paní učitelka se ptá: "Děti, a kdopak ví, kolik je 1+2?"
Nikdo nic neříká.
"Nemusíte se stydět přihlásit. Opravdu nikdo neví?"
Přihlásí se malá holčička: "Ja nevím kolik je 1+2, ale vím, že je to určitě stejně jako 2+1, jelikož sčítání jest na tělese reálných čísel komutativní."
.
Jak postupuje matematik, když má prázdnou konvici a má si udělat čaj?
Vezme konvici, naplní ji vodou, postaví na varič, pak si připraví čaj do hrníčku a když se voda začne vařit, zalije čaj vařící vodou.
A jak postupuje matematik, když si má udělat čaj a má konvici plnou vařící vody?
Vylije vodu a tím převede řešení na předchozí případ.
.
Tak a to je všechno....samozřejmě ještě někdy přidáme další várku vtipů.

Další jazykolamy

13. listopadu 2007 v 18:40 | KaVe |  Srandovní články
Náš táta má neolemovanou čepici. Olemujeme-li mu ji nebo neolemujeme-li mu ji?
Vlk strhl srně hrst srsti.
Tvrdíš, že sis přiskřípl prsty mezi dvířka skříně.
Nenaolejuje-li tě Julie, naolejuji Julii já.
Nejnekulaťoulinkovaťejší z nejnekulaťoulinkovaťejších.
Kotě v bytě hbitě motá nitě
Prut plul rychle po proudu a v láhvi se lyricky perlil ricinový olej.
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr.
Pštros s pštrosicí a pštrosáčaty šli do pštrosačárny.
Utlum tu hubu a kup tu kupu hub!
Naše lomenice je mezi lomenicemi ta nejlomenicovatější lomenice.
Zalyžařivšísi lyžař potkal nezalyžařivšísi lyžařku.
Řapík řebříčku řízl Řinu do prstu.
V naší peci piští myši, v naší peci psíci spí.
Před potokem pět kop konopí, za potokem pět kop konopí.
Šla Prokopka pro Prokopa, pojď Prokope pojíst oukropa.

Mikuláš!!

13. listopadu 2007 v 18:00 | KaVe |  Ankety
Už 6.prosince bude mít svátek Mikuláš...
Je docela zvykem,že právě v tento den chodí skupinky lidí
po domech(anděl,čert a Mikuláš.) Hodným dětem dávají něco sladkého
a naopak těm co zlobí dávají brambory. 5adíte se mezi ty co chodí po domech
a nebo mezi ty co sedí doma? Hlasujte!!

Serj Tankian

12. listopadu 2007 v 20:25 | KaVe
Empty walls
Saving us
The Unthinking


Dárky s upřímným přáním!

8. listopadu 2007 v 15:43 Zajímavé....
Blíží se Vánoce. Je to neobyčejná doba, kdy si dáváme dárky.
Ted můžeš zjistit, co některé dárky vůbec znamenají.
.
Náramek nebo prstýnek
-Je to dárek, který říka: ,,Jsi jen má''
.
Ponožky
-tento dárek ti říká: ,,Sestup na zem!''
.
Peněženka s mincí
-tohle je přání bohatství
.
Obrázek
-tenhle dárek říká: všímej si krásy okolního světa!
.
Hrnek
-přináší zdraví a zábavu.
.
Voňavky a kosmetika
-říká: jsi krásná a zůstaň taková!
.
Také maskoti mají skrytý význam. Nejsou jen pro mazlení
nebo ozdobu pokoje. Co ti přeje dárce??
.
Pes- dárce je tvým věrným přítelem. Můžeš se na něj spolehnout.
Věř mu a on se ti odvděčí upřímností.
.
Sova-její figurka pod stromečkem znamená přání úspěchu v uční.
Mobilizuje k prohlubování znalostí
.
Kůň-je symbol síly a vítězství. Dárce ti přeje vytrvalost
a úspěch při zdolávání potíží.
.
Delfín- přínáší přání velké lásky. Dárce v duchu doufá,
že právě on se stane předmětem tvých citů.
.
Žabka-pokud ji dostaneš neječ hrůzou. Žába s korunkou na hlavě znamená,
že tě někdo obdivuje a přeje ti hodně štěstí. A mince v její hubě dokazuje,
že ti dárce přeje bohatství.
.
Dárkové SOS
Pomoc! Překvapení- bojíš se, že dostaneš dárek, který se ti vůbec nelíbí?
Domluvte se doma, že na chladničku přilepíte lístky s přánimi dárků
nebo napiš dopis Ježíškovi a podstrč ho rodičům.
Kouzelné krabice-každý dárek vyžaduje patřičný obal. Zabal jej
do několika krabiček nebo vrstev papírů. Ponožky zabal každou zvlášť
-budou dva dárky místo jednoho. Navrhni rodině aby nepopisovali dárky jmény, ale
popisnou přezdívkou osoby. Bude srandovní hádat, kdo je ospalec a kdo mlsoun.
Dárky vlastní výroby-což tak něco vyrobit? Kup obyč. rámečky na fotografie
potom vezmi barvy, mušličky i peříčka nebo kamínky a vytvoř z nich dílo!
Určitě je to potěší víc než slon s porcelánu...

♥♥♥ Kráásné obrázky ♥♥♥

7. listopadu 2007 v 14:21 | KaVe |  Různé obrázky...
♥♥♥ Samá láska :-* ♥♥♥

Zkratky:))

7. listopadu 2007 v 14:16 | KaVe
U2- ty taky
Z5-zpět (Např. Jsem z5- jsem zpět)
MHH-prostě hmm
PLS,PLZ-Please (Prosím)
4YOU nebo 4U- For You (pro Tebe)
LOL - Laughing out Lound (smíchy se mohu strhat)
OMG - Oh my god (o můj bože)
ROFL - Rolling on the floor laughing (válím se na podlaze smíchy)
LAMA - Lamer - herní ubožák

HALUZ
- Náhoda,štěstí
RULEZ - Něčemu fandit nebo podporovat
SUX - Příšerný, nejhorší
TY - Thank you (díky)
THX - Thanks (Díky)
NZ - Není zač
NJN - No jo no
NP - No Problem (Bez problému)
MZ - Máš zač
TJ - To jo
TJN - To jo no
MMNT - Moment
JJ - Jo jo
NN - Ne ne
EE - Ne-e
KUA - k***a (slušně)
MNO - Prostě no!!
HHH - smích
MUHEHE - smích
NICE - Dobrý,výborný,velmi dobře
SUCKER - blbeček
LOSER - Poražený
Dobré že??xD zdroj: CLICK

4.bleskovka

7. listopadu 2007 v 13:36 | KaVe |  Bleskovky!!!
Tato bleskovka bude trochu jiná než děláme,
ale taky za ni dostanete diplomy...
Takze...
1)Jak se máš?
2)Co si myslis ze nám tu chybí?
3) Do jaké rubriky mame davat víc článků?
4) Prosím hlásni TADY pro Kate
5)Napiš kolikátý to byl hlas..!
6)Napiš svůj blog (nebo email)
7) Co chces na diplom?

Smajlíky...

6. listopadu 2007 v 19:02 Ankety
Píšeš v dopisech,na icq nebo na chatu
(možná někde jinde) smajlíky?? Hlasuj!

6.listopadu 2007

6. listopadu 2007 v 18:39 | KaVe |  Náš deníček
Ahoj!!
Dneska byl takový zvláštní den... V matice to bylo docela dobré ale čeština...
....psali jsme prověrku a jako nebyla moc těžká ale stejně...
Jinak to bylo v pohode....v přírodopise jsme dostavali pismeku
(Bere dostala 1,Kate dostala taky 1) další hodina byla angličtina-šli jsme na počítače..
no pak sme měli dějepis-jako vždycky nuda a konečne hudebka kterou jsme měli jen 10 min....(ucitelka mela jakesi skoleni). No jako az na tu cestinu docela dobry den ze?