Únor 2008

Leštička:-D

26. února 2008 v 18:06 | KaVe |  Odkazy
tak to se fakt podivte to je mazec (jestli chcete vylestit obrazovku toto je pro vás) KLIKNI TADY

Diplomek :))

26. února 2008 v 17:21 | KaVe |  Různé ceny
Tak toto je diplom od Tesinky JEJÍ BLOG..
Samozřejmě moooc děkujuuu :-)

MUUUCKK :-******

22. února 2008 v 19:07 | KaVe |  Videoklipy
Já sem se do tohoto videoklipu uplne zblaznila ty jo :-***** jak je tam Danííík :-) (ten hnedovlasy bez ksiltovky-ten co hraje na kytaru)

22.2. 2008

22. února 2008 v 18:26 | KaVe |  Náš deníček
Ahojte.... no dneska to bylo ve škole mazané....

No ze začátku vlastně ne :-D to sme měli fyziku a jako byla docela nudna....no potom jsme měli matiku taky nic moc...pak sloh( tam sme četli slohovky :-D) naštestí na nás nedošlo :-D no pak byl dějepis ten byl asi nejvíc nudný :-D no ale pak to začalo....šli jsme do haly a tam byli takový dva chlapi a hráli nám divadlo :-D no a oni chtěli nějakou holku no a oni si vybrali Berelu :-D no mazané ...měli sme mět ešte výtvarku ale učitelka říkala ze místo výtvarky budeme uklízet židle...no takze piste komentare a mejte se hezky ;) Jo a prominte za chyby :-D

Výběr účesu

21. února 2008 v 20:09 | KaVe |  Účesy
Při výběru účesu je důležité zvážit následující faktory:
  • tvar a rysy obličeje
  • kvalita vlasů
  • postava
  • náročnost údržby účesu
Tvar a rysy obličeje
Oválný obličej
Oválný tvar obličeje je považován za ideální. S troškou vkusu pak lze nosit jakýkoli účes ve všech délkách.
Kulatý obličej
Je třeba ho opticky zúžit. Snažte se účes vytvarovat do výšky a strany mějte uhlazené nebo nakrátko. Vyhněte se širokým účesům a bohatým kudrlinám a volte např. postupně sestřihané páže
Hranatý obličej
Snažte se účesem obličej doladit do oválného tvaru. Vlasy foukejte do výšky a boky sestříhejte do obličeje přes lícní kosti. Ideální jsou asymetrické účesy, které působí bohatě. Vyhněte se zarovnanému polodlouhému účesu, rovně střižené ofině a pěšince na střed.
Trojúhelníkový či srdcovitý obličej
Cílem je vytvořit zdání oválného tvaru. Je vhodná delší ofina pro zůžení čela a bohatost vlasů ve spodní části kolem lícních kostí.
A nezapomeňte, že tvar a rysy obličeje se s věkem mění. Je proto třeba čas od času Váš účes přizpůsobit.
Kvalita vlasů
Ne každý účes může být aplikován na každé vlasy. Velkou roli hraje i kvalita vlasů a jejich vrozené vlastnosti. Máte-li od přírody černé kudrnaté vlasy, jen s velkou námahou a za cenu jejich možného poškození budete vytvářet rovný blond účes. Zda je účes vhodný pro Váš typ vlasů závislosti na jejich momentální kvalitě by měl rozhodnout kadeřník. Optimální je využít co nejlépe přirozené vlastnosti vlasů a udělat si z nich přednost.

Oční stíny

21. února 2008 v 20:06 | KaVe |  Make-up
Pro modré oči
Prozař pomněnkové oči kontrastním teplým odstínem. Sáhni po oranžové a zemitých barvách, jako jsou čokoládová, mandarinková nebo neutrální oříšková.
Tip: Vytvaruj oko hnědou tužkou. Popraš víčka korálovou barvou ve dvou vrstvách. Tvůj pohled se prohloubí, když výrazněji nalíčíš víčka přesně v místě ohybu.
Pro zelené oči
"Tvoje kočičí oči vyniknou, když je orámuješ růžovou nebo teplým tónem levandulové," radí Paul Starr, který líčí Kate Hudsonovou.
Tip: Pokud chceš získat sexy pohled faraonky Kleopatry, obtáhni víčko tekutou černou linkou. Tenký černý nákres skvěle kontrastuje s něžnými stíny a působí sexy!
Pro hnědé oči
Hřejivé čokoládové oči osvěž chladivými modrými tóny. "Ve Tvé malířské paletě by se měl objevit odstín kobaltové nebo azurové modři. Chybět by neměla ani blankytná barva nebes," radí vizážista B. J. Gilian, který zdobí obličeje například zpěvačky Janet Jacksonové nebo herečky Jennifer Anistonové.
Tip: Ozdob oční střechy světle modrými třpytivými stíny. Dolní víčka obtáhni o odstín tmavší tužkou na oči. Díky tomuto osvědčenému triku získáš uhrančivý pohled, který zhypnotizuje i ostříleného lovce šelem.
Zvýraznění očí
Dobře upravené obočí přitahuje pozornost k očím a vyvolává dojem, že jsou větší. Barva obočí by měla být v souladu s odstínem vlasů a celkovým barevným laděním make-upu. S očními stíny dosáhnete nepřeberného množství efektů.Mužete použít max. čtyři různé odstíny: neutrální jako podklad, hlavní barvu, tmavší tón pro zdůraznění a světlejší na prosvětlení. Účinným prostředkem jasnému vykreslení očí jsou oční linky. Závěrečnou tečkou jsou pečlivě nalíčené oči. Řasenku nanášejte už od vnitřního koutku oka a po obou stran řas.

Manikúra

21. února 2008 v 20:03 | KaVe |  Manikúra
MANIKÚRA KROK ZA KROKEM
Správný postup v péči o své ruce si snadno osvojí i úplné začátečnice. Budete potřebovat bezacetonový odlakovač, pilník a leštičku, tyčinku z pomerančového dřeva za nehtovou kůžičku, tělový peeling, olej a pochopitelně krém na ruce.

Krok 1 - Odstraňte starý lak
Profesionálové doporučují používat výhradně odlakovač bez obsahu acetonu, který tolik nevysušuje. Pokud však nemůžete takový sehnat, sáhněte po odlakovači doplněného o vitamín E a aloe vera.

Krok 2 - Zapilujte nehty
fotoZde jednoznačně platí pravidlo, že kovové pilníky jsou jasným tabu. Pořiďte si skleněný, papírový nebo multifunkční s leštičkou v jednom. Nepilujte moc do stran, mohla byste si zkrátit nehty až moc, čímž byste si oslabila nehty a mohla způsobit jejich třepení.

Krok 3 - Dopřejte si lázeň
Na tři minuty ponořte své ruce do vlažné vody s kapkou tekutého mýdla a vonného oleje. Samotná mýdlová voda by celé ruce příliš vysušila, proto si navykněte používat esenciální olej. Ten nejen kůži příjemně provoní, ale také vytvoří ochrannou vrstvu. Pokud nemáte doma lahvičku s vonným olejem, použijte obyčejný dětský olejíček či olivový z kuchyně.

Krok 4 - Ošetřete kůžičku
Po vysušení rukou ručníkem ještě neodkládejte olejíček, nyní přišla jeho další chvíle. Naneste vždy kapku na každý nehet a jeho kůžičku, kterou poté jemně zatlačte s pomocí tyčinky z pomerančového dřeva. Ty z umělé hmoty či kovu nejsou vhodné, udělají více škody než užitku.

Krok 5 - Vyhlaďte pokožku
Nyní přichází na řadu odstranění odumřelých a suchých buněk, na které zvláště ruce velmi trpí. K tomu vám skvěle poslouží běžný tělový či pleťový peeling. Pokud vám však zrovna došel, udělejte si domácí verzi ze soli a trochy olivového oleje. Pokud si zajdete na manikúru, požádejte manikérku v tomto bodě o parafínovou masku, jakou si dopřávají profesionální modelky.

Krok 6 - Namasírujte se
Naneste na ruce krém na ruce s obsahem vitamínu E a nešetřete na množství. Pěkně celé ruce až po lokty masírujte tímto krémem. Nevynechejte jediné místečko, zvláštní pozornost věnujte nehtové kůžičce, na kterou klidně přidejte extra dávku krému.

Krok 7 - Péče o nehty
Po pečlivé ošetření pokožky se věnujte již jen nehtům. Leštičkou vyhlaďte jejich povrch, tímto krokem je zároveň důkladně promasírujete a prokrvíte je.

Pokud již nechcete nanášet lak, máte manikúru za sebou. Jinak pokračujte dalšími kroky.

Krok 8 - Pryč s mastnotou
Vezměte vatovou tyčinku namočenou do odlakovače a odstraňte z povrchu nehtů veškerou mastnotu. Nakrémované nehty se totiž nekamarádí s lakem na nehty. Druhým koncem vatové tyčinky vyčistěte také prostor od nehty. Pozor, aby tyčinka byla dostatečně obalená vatou, jinak by se její plastová část mohla rozleptat.

Krok 9 - Posilujte
fotoMísto tradičního bezbarvého laku se naučte používat zpevňovač nehtů. Tato vrstva také ochrání nehty před pigmenty barevného laku. Zvláště tmavé laky dokáží na nehtech zanechat trvalé skvrny, proto tento krok nikdy nevynechávejte.

Krok 10 - Vybarvěte se
Po zaschnutí podkladové vrstvy aplikujte dvě vrstvy barevného laku. Každou z nich nechte řádně zaschnout. Případné nedokonalosti kolem nehtů odstraňte odlakovací tyčinkou.

Krok 11 - Jdeme to finále
Poslední tečku v dokonalé manikúře představuje vrstva vrchního laku. Ten můžete aplikovat i mezi jednotlivými manikúrami, abyste nehtům dodala zářivý lesk. Nechte poslední vrstvu dokonale zaschnout a můžete se těšit z perfektních rukou.

Narychlo

12. února 2008 v 11:18 | KaVe |  ♥My a blog♥
Jak se máte???My docela dobře, píšeme ze školy:-D takže kvalitu článku nezaručujeme:-)
Zrovna máme angličtinu....:-D Nuda...Ale to není ten nejdůležitější důvod, proč tento článek píšeme.
Rozhodli jsme se, že blog po dlouhé době rozjíždíme:-D teda spíš Katka:-)
Takže piště komentáře, hlasujte do anket a mějte se hezky:-)

♥♥♥ Valentýn ♥♥♥

10. února 2008 v 16:27 | KaVe |  Zajímavé....
14.února....určitě mnoho z vás ví co tento datum znamená.....♥VALENTÝN♥
Valentýn je svátkem zamilovaných nebo také srdíčkovým dnem.
To ovšem neznamená, že ho smí oslavovat jen hluboce zamilovaní,
protože o srdce je možné se dělit nejen s klukem (holkou),
ale i s rodiči,sourozenci,kamarádkou,dokonce i s milovaným zvířátkem.
Jak??? Tady je několik tipů!!!♥
.
♥Milované zvířátko♥
Morče bude mít nepochybně radost,
když mu vyměníš podestýlku,rybičkám
dolij čerstvou vodu. Kočku můžeš
podrbat za ušima, pejskovi koupit něco dobrého.
Potom pozoruj spokojené předení nebo pozoruj
veselé vrtění ocásku. Existuje lepší poděkování???
.
♥Hrozní sourozenci♥
Možná s nimi máš každý den spousta potíží.
Co takhle na tento den vyhlásit příměří?
Přečti mladší sestře nějakou knížku nebo jí
ukaž svoje časopisy. Hraj si s mladším bráškou
s autíčky, staršímu můžeš dát nějakou sladkost.
Doma bude rázem klidněji a vřeleji.
.
♥Máma♥
Právě ona nenápadně myje nádobí,
vaří báječná jídla a stará se o tvé oblečení.
Co kdybys ji jednou nahradila? Dopřej jí,
aby si poslechla své oblíbené cédéčko
nebo se podívala na film, a připrav pro ni
šálek voňavého čaje.
.
♥Táta♥
Zkus s ním trávit trošku víc času.
Dívejte se společně na fotbal,
zahrajte si Monopoly, případně se
podívej na jeho sbírku známek.
A určitě mu řekni, že mu to v té
modré košili sluší (to je jen příklad).
.
♥Kamarádka♥
Vyrobte společně amulet přátelství.
Jestli si myslíš, že je prima, řekni jí to!
.
♥Valentýnská srdíčka ...
...neboli valentýnky. Můžeš je nenápadně darovat lidem,
kterým chceš projevit své sympatie. Použij nějakou
hezkou obálku a ještě hezčí lístek. Takový lístek
nepochybně udělá adresátovi velkou radost.
Co napsat? To je vždycky problém.
Ale jestli máte nějaké nápady na valentýnku tak rozhodně se podělte s námi a nápad na valentýnku napište do komentářů.... odměna: valentýnský ♥ diplom ♥
Slovníček:
Albánsky - Te dua
Anglicky - I love you
Arabsky - Ana behibak.(žena muži)
Arabsky - Ana behibek (muž ženě)
Arménsky - Yes kez sirumen
Bělorusky - Ya tabe kahayu
Bulharsky - Obicham te
Dánsky - Jeg Elsker Dig
Eskymácky - Negligevapse
Esperantem - Mi amas vin
Estonsky - Ma armastan sind
Etiopsky - Afgreki'
Filipínsky - Mahal kita
Finsky - Mina rakastan sinua
Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore
Havajsky - Aloha wau ia oi
Hebrejsky - Ani ohev et otha (žena muži)
Hebrejsky - Ani ohev otah (muž ženě)
Holandsky - Ik hou van jou
Chorvatsky - Volim te
Irsky - Taim i' ngra leat
Islandsky - Eg elska tig
Italsky - Ti amo
Japonsky - Aishiteru
Kambodžsky - Soro lahn nhee ah
Katalánsky - T'estimo
Korejsky - Sarang Heyo
Korzicky - Ti tengu caru
Latinsky - Te amo
Libanonsky - Bahibak
Litevsky - Es tevi miilu
Maďarsky - Szeretlek
Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni
Navaho - Ayor anosh'ni
Německy - Ich liebe dich
Norsky - Jeg Elsker Deg
Polsky - Kocham Ciebie
Portugalsky - Eu te amo
Rumunsky - Te ubesk
Rusky - Ya tebya liubliu
Řecky - S'agapo
Siouxové - Techihhila
Slovensky - L`ubim ta
Slovinsky - Ljubim te
Srbsky - Volim te
Španělsky - Te quiero / Te amo
Svazijsky - Ninapenda wewe
Švédsky - Jag alskar dig
Švýcarskou němčinou - Ich lieb Di
Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe
Thaiwansky - Wa ga ei li
Thajsky - Chan rak khun (žena muži)
Thajsky - Phom rak khun (muž ženě)
Turecky - Seni Seviyorumb
Ukrajinsky - Ya tebe kahayu
Vietnamsky - Anh ye^u em (muž ženě)
Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži)
Welšsky - 'Rwy'n dy garu - Eg elska tig

A teď už vám jen popřejeme (jestli někoho máte rádi) ať vám to s ním (s ní) vyjde :-)